3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, który został ustanowiony w 1992 roku przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Celem obchodów jest przybliżenie społeczeństwu problemów osób z niepełnosprawnościami oraz pomoc we włączeniu tej grupy w pełne życie społeczne. Z okazji tego wyjątkowego dnia na korytarzach w Szkoła Podstawowa W Babinie pojawiły się plakaty zawierające wskazówki dotyczące zasad zachowania się podczas kontaktów z osobami z niepełnosprawnościami. Ponadto wszyscy uczniowie obejrzeli krótki film, którego mottem przewodnim było hasło "Prawdziwy przyjaciel zaakceptuje Cię mimo wad".
Wszystkim osobom z niepełnosprawnościami, ich rodzinom, opiekunom oraz przyjaciołom życzymy siły i wytrwałości w pokonywaniu codziennych przeciwności!
 n1  n2