19 czerwca bawiliśmy się fantastycznie podczas 2 Edycji Turnieju Wiedzy o Szkole 2023. Rywalizowali ze sobą Władcy Kredy – czyli drużyna nauczycieli: Pani Dyrektor Anna Musiej, Pani Anna Sadlak, Pani Karolina Obel i Pani Emilia Całka oraz Pogromcy Zeszytów – przedstawiciele klas IV-VIII: Rafał Wójcik, Maciej Iwaniak, Maja Pietrzak oraz Maksymilian Łoboda.

Dwie pierwsze konkurencje sprawdziły wiedzę drużyn na temat szkoły. Uczestnicy zmierzyli się również w zadaniach, w których należało policzyć liczbę stopni oraz łączną liczbę okien w klasach. W trzeciej konkurencji Władcy Kredy i Pogromcy Zeszytów odpowiadali na podchwytliwe pytania z wiedzy ogólnej.

Po niesamowitej rywalizacji obu drużyn zwycięzcami turnieju zostali Władcy Kredy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody.

turniej1  turniej2   turniej3

zakretPrzez ostatnie dwa miesiące roku szkolnego 2022/2023 w naszej szkole prowadziliśmy zbiórkę zakrętek w ramach akcji “Zakrętkożerca” przeznaczonych na pomoc podopiecznym Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Oczywiście po wakacjach będziemy kontynuowali naszą akcję.

Uczniowie klasy VI i VIII zostali zaproszeni przez swoich nauczycieli do udziału w konkursie, który polegał na przyswojeniu jak największej liczby słówek z języka niemieckiego i angielskiego. Wysiłki uczniów były ocenianie w okresie od 01.02 do 30.04.2023 r.

13 czerwca poznaliśmy zwycięzców.

Na podium stanęli:

I miejsce - Maksymilian Łoboda z kl. VIII

II miejsce - Amelia Cywińska z kl. VIII

III miejsce – Paweł Sieńko z kl. VIII

Wyróżnienia otrzymali:

Adam Szuster – kl. VIII

Amelia Bednarczyk – kl. VI

Trzymamy kciuki za Wasze kolejne osiągnięcia językowe! Warto uczyć się języków obcych!

inst1  inst2