RODO - bezpieczeństwo danych osobowych. RODO to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Rozporządzenie to weszło weszło w życie od dnia 25 maja 2018 r.

 

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w Szkole Podstawowej w Babinie jest Szkoła Podstawowa w Babinie,

z siedzibą Babin 147, tel 81 517 23 68, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Inspektorem Ochrony Danych w Szkole Podstawowej w Babinie jest Pani Iwona Wójcik, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,

adres do korespondencji: Szkoła Podstawowa w Babinie; Babin 147, 24-200 Bełżyce

 

Kontakt z Administratorem Danych i Inspektorem Ochrony Danych:

Administrator Danych:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Szkoła Podstawowa w Babinie, Babin 147,

24-200 Bełżyce,

Inspektor Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Dokumenty (do pobrania)

ZGODA na przetwarzanie danych osobowych

Karta informacyjna - przetwarzanie danych dziecka (rodzic)

Karta informacyjna - przetwarzanie danych dziecka na podstawie prawa

Karta informacyjna - dotyczy czynności, gdy dane są przetwarzane

Karty Informacyjne w związku z nauczaniem zdalnym

KARTA INFORMACYJNA e-learning wizerunek dziecka

KARTA INFORMACYJNA e-learning wizerunek rodzica/opiekuna prawnego i nauczyciela

Karta informacyjna - dotyczy realizacji zajęć w formie e-learning

Karta informacyjna - dotyczy czynności przetwarzania danych osobowych dziecka przy realizacji zajęć lekcyjnych w formie e-learningu z wykorzystaniem produktów i usług Google/Microsoft