Uczniowie z naszej szkoły włączyli się w akcję przesłania kartek z pozdrowieniami i wyrazami wsparcia żołnierzy Sił Zbrojnych RP oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji, którzy pełnią służbę na naszej wschodniej granicy.
Prace uczniów pragnących swoimi kartkami dać wyraz swoich podziękowań lub wsparcia dla żołnierzy wojsk operacyjnych Sił Zbrojnych RP, żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz Policji - pełniących służbę w zagrożonych miejscach polskiej granicy - zostały przekazane do Sekcji Komunikacji Społecznej w Lublinie skąd trafią na granicę do funkcjonariuszy. Wierzymy, że prace naszych uczniów będą dla nich wsparciem w tych trudnych i niebezpiecznych chwilach.

zdj1  zdj2 zdj3  zdj5