„Jestem sobie mały miś, śmieszny miś, znam się z dziećmi nie od dziś…” – tak śpiewał Miś Uszatek witając dzieci przed dobranocką. W Światowym Dniu Pluszowego Misia obchodzonym 25 listopada w Szkole Podstawowej w Babinie wspominaliśmy Misia Uszatka, Kubusia Puchatka oraz inne misie z bajek i piosenek.
Cały dzień obfitował w szereg atrakcji, począwszy od rozstrzygnięcia konkursu, którego motywem przewodnim był pluszowy miś, organizowanego przez Bibliotekę Szkolną i jej opiekuna Panią Annę Sadlak. Konkurs podzielony został na 3 kategorie wiekowe: oddział przedszkolny, klasy I – III oraz klasy IV – VIII. Zadaniem najmłodszych było przygotowanie książeczki pt. „Przygody Misia Podróżnika”, natomiast uczniowie klas IV – VIII własnoręcznie szyli pluszowe maskotki. Wszystkie prace konkursowe można podziwiać w holu na parterze szkoły. Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim uczestnikom.
W ramach akcji prowadzonej przez Samorząd Szkolny „Nie samą nauką żyje szkoła” wszyscy uczniowie, którzy przynieśli ze sobą do szkoły pluszowego misia byli zwolnieni z odpytywania.
Był też czas na pamiątkowe zdjęcia w misiowej foto ramce, dzięki niej wspomnienia z dzisiejszego dnia zostaną z nami na dłużej.
1   3 4 8 2 11
7   9 10 5 6 12