tabmUczniowie naszej szkoły kolejny raz świętowali Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Tym razem nie tylko stosowali tabliczkę mnożenia, ale poznali również hinduski i japoński sposób mnożenia. Kolejny raz przeprowadzony został także konkurs, który wyłonił mistrzów tabliczki mnożenia w poszczególnych klasach oraz szkolnego mistrza tabliczki mnożenia. Tegoroczni Klasowi Mistrzowie to: Zuzanna Bojarska z klasy 4, Konrad Krzysztoń i Karol Bartoszcze z klasy 5, Emilia Sieńko z klasy 6 oraz Amelia Bednarczyk z klasy 7. Szkolnym Mistrzem w bieżącym roku szkolnym został Michał Krzysztoń, który bezbłędnie wykonał wyznaczone zadanie w rekordowo krótkim czasie.

Gratulujemy wszystkim udziału w zmaganiach i zachęcamy do utrwalania tabliczki mnożenia, która przydaje się nie tylko na lekcjach matematyki.