25 listopada w Szkole Podstawowej w Babinie obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszyscy uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego misia. Dzięki temu szkolne korytarze wypełniły się pluszowymi maskotkami. Na szkolnej gazetce w holu głównym zamieszczona została historia tego święta i wykonane przez dzieci piękne książeczki, które wpłynęły na konkurs literacko-plastyczny organizowany z okazji tego święta przez szkolną bibliotekę oraz psychologa szkolnego.
W tym roku najmłodsi uczestnicy konkursu mieli do wykonania książeczkę pod tytułem „Przygody misia podróżnika”, natomiast starsi uczniowie zmagali się z wykonaniem zadania matematycznego. Kodowanie matematyczne dotyczyło oczywiście bohatera dnia, czyli Misia.
Dzięki misiom i misiaczkom przyniesionym przez naszych uczniów ten dzień był pełen uśmiechu i radości.
mis