Informujemy, że w dniach 20-24 marca 2023 r. przeprowadzona zostanie rekrutacja uzupełniająca do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Babinie.

Wnioski do pobrania na stronie internetowej szkoły   www.spbabin.edu.pl  w zakładce Rekrutacja 2023/2024  oraz w sekretariacie szkoły.

3a6e325801694a59f48b53b5782ba7d0

 

logo LaborLaboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Celem działań ma być stworzenie bazy nowoczesnej szkół, w której zajęcia będą prowdzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Laboratoria Przyszłości to wsparcie szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

W ramach tego wsparcia Szkoła Podstawowa w Babinie otrzymała od państwa wsparcie finansowe w wysokości 30 000 zł. Kwota ta zostanie wykorzystana na zakup nowoczesnego wyposażenia np. drukarek 3D, mikrokontrolerów, robotów, sprzętu do nagrań, pomocy dydaktycznych.