W dniu 20 grudnia 2022 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na najciekawszą ozdobę bożonarodzeniową. Na konkurs wpłynęło 30 przepięknych prac. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były piękne i wyjątkowe. Po długich nardach w kategorii oddział przedszkolny I miejsce zdobyła Liliana Pałka, II miejsce Stanisław Rosiecki oraz III miejsce Szymon Kocot. W kategorii klasy I-III - I miejsce zdobył Maksymilian Wójtowicz, II miejsce Filip Pietraś oraz III miejsce - Amelia Zięba. W kategorii klasy IV - VIII - I miejsce zostało przyznane Magdalenie Zaborskiej, II miejsce Amelii Bednarczyk, a III miejsce Oskarowi Czuryszkiewiczowi. Pani Dyrektor Anna Musiej postanowiła wyróżnić w każdej kategorii po jednej pracy. I tak Nagrodę Dyrektora otrzymali: Bartłomiej Iwaniak- oddział przedszkolny, Natasza Królik- klasa I oraz Gabriel Klępka - klasa VI. W dniu 22 grudnia w trakcie spotkania wigilijnego uczestnicy oraz nagrodzeni uczniowie z rąk pani Dyrektor i Burmistrza Bełżyc pana Ireneusza Łucki otrzymali dyplomy i nagrody sponsorowane przez Radę Rodziców.